CsaMoVáK - Csattogó Motoros Vándorok Klubja
 
Ma 2024. március 29. péntek, Auguszta napja van.
Holnap Zalán napja lesz.
"Klubtag szeretnék lenni. Mit tegyek?"
Kattints -> IDE!
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Navigáció
Főoldal
Hírek
Cikkek
Fórum
KRESZ
ELADÓ cuccok
GyIK
Letöltések
Linkek
Kapcsolat
Keresés
Eseménynaptár
Szavazás
Nagy divat manapság az okostelefon és a mobilinternet. Használsz mobilnetet az okostelefonodon?

Persze, mobilnet előfizetésem is van

Igen, néha-néha, de csak előfizetés nélkül

Okostelefont használok, de nem netezek rajta

Nincs okostelefonom, de tervezek venni egyet

Nem okostelefont használok

A telefon nem internetezésre való

Nincs mobilom

Mi az az okostelefon?

Szavazáshoz be kell jelentkezni

Eredmények
Hozzászólások : 3
Archívum
Szótár
Fórumtéma megtekintése
CsaMoVáK - Csattogó Motoros Vándorok Klubja | Keeway motorok | Keeway chopperek
Oldal: 27 / 102 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Szerző RE: SS250
kutyafitty




Hozzászólások: 113
Lakóhely: Stuttgart-Halásztelek
Regisztrált: 06.08.08
Elküldve: 2009.01.08 17:09
Ahogyan tecccccik mondani tisztelt Pytzoure!De nem vagyok én azért olyan nagy fejsmiley -mondjuk XL a sisakméretem,és csukja még így sem fér alá!-csak rám ragadt az évek alatt a műhelyek koszán kivűl némi tapasztalatsmileyminden tiltakozásom/na meg ha kialudtan,nem másnaposansmileysmiley mentem iskolába,onnan is rémlik valami/ ellenéresmileyAzért örülök,hogy mi "tudományosan "mocizunk itten a fórumon,nem csak úgy bele a szélbe.....De a Csamovák ne csak vezesse,ülje a mocit ,tudja is mitől halad!!!! Azannyaköcsögit nekije! smileysmileysmileysmileysmiley Jaj csak lenne már tavasz,motor,pálmafák,tenger,.....-vagy csak valami makadám út itt Lacháza felé..............
Szerkesztette: kutyafitty - 2009.01.08 17:14
pocakosmotoros@gmail.com Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Bandiii

Felhasználó avatara




Hozzászólások: 77
Lakóhely: Veszprémvarsány
Regisztrált: 02.11.06
Elküldve: 2009.01.09 11:37
http://www.olajshop.hu/termekek/castrol/uj_mco#3

Castrol Actevo 1690ft/liter !!!!


Bandiii
Pethö András Bandiii69@hotmail.com 06 20 4386297 Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Pytzoure

Felhasználó avatara




Hozzászólások: 421
Lakóhely: Pécs
Regisztrált: 11.09.08
Elküldve: 2009.01.10 15:10
Sziasztok!

Bandiii, az actevo valóban ennyi. Akciósan. Ebben tök igazad van. Mi viszont az Actevo Extráról beszéltünk, ami 60L egységáron van fönt 120E Huf körül, leosztva 2015 Huf egy liter, literes kiszerelésben pedig nyilván több. Most néztem, föntvan literesben is 2390 Huf/Liter.
Kutyafitty: a tudományról csak annyit, hogy probálom ellesni, meg összegyűjteni a nálam tapasztaltabbaktól és nagyobb tudoroktól az ismereteket. Na, meg amire én magam jövök rá. Az én szerény kis tudományom ebből tevődik össze, ami épp csak arra elég, hogy nagyjából ne vesszek el. Ha meg vmit nem tudok, akkor kérdezek a fent említettektől. Ennyi az egész. És ja, lehetne már 20 fok lehetőleg nem mínuszban... Azannyaköcsögitnekijeirgumburgum! smiley

Üdv:
Pytzoure


[i]Csak óvatosan! Egy motornak 2 kerékkel kevesebb van a minimum ajánlottnál![i]

Szerkesztette: Pytzoure - 2009.01.10 15:13
30/350-7377 Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
kutyafitty




Hozzászólások: 113
Lakóhely: Stuttgart-Halásztelek
Regisztrált: 06.08.08
Elküldve: 2009.01.10 16:41
Igy is kell.Pytzoure!A tudás hallásból és tapasztalatból tevődik össze.Kérdezni soha nem szégyen sőt erény!!!Az ember bármi ujat tanul,csak hasznára válik,bármi hasznos is legyen az.Az a szomorú mikor egy ember eltávozik, micsoda hallatlan élettapasztalat, tudás távozik,minden ember egyéni tudása ,ami csak neki volt...Na csak tavasz lessz egyszer, bár ma kinn gyalogoltam a Duna parton,csak pusztán egészségügyileg ugye,mert hát a zsírégetésssss ugye--hát olllan hideg volt,de olllan,még állatot -:madarat sem láttam,csak egy halott fácánt(gondolom megfagyott az Istenadta) motorost egyet sem!!!!!smileysmiley Ja Bandiii által mondott,honlapot nem viszi a böngészőm,úgy,hogy nem marad más mint,hogy tudomásul vettem mindenkinek igaza vagyon.....úgy legyensmileysmileysmiley
Szerkesztette: kutyafitty - 2009.01.10 16:44
pocakosmotoros@gmail.com Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Dreamer




Hozzászólások: 243
Lakóhely: Debrecen
Regisztrált: 02.11.06
Elküldve: 2009.01.10 20:33
Pytzoure írta:
Re

.... Ha pedig Dreamer gondja nem oldódik meg az olajjal és a beállítással, akkor mese nincs, tényleg szét kell szednie smiley. Jól látom?

Üdv:
Pytzoure


Megnézem ezt az olajat is (sőt ki fogom cserélni). Viszont szét lesz szedve az egész, mert már baromira unom, hogy ezt csinálja. Mindenki azt hiszi, hogy béna vagyok amikor üresbe kell tenni és fél percig keresem...

Dreamer


Dreamer
"Belülröl bomlasztok! Megvárom, mig körbeépítenek, aztán belüröl is tudom verni a falat...!!!"
dreamer_hu 30/463-25-24 http:\\debmot.extra.hu Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
papamaci
Örökös tag

Felhasználó avatara




Hozzászólások: 518
Lakóhely: GYÁL
Regisztrált: 09.04.07
Elküldve: 2009.01.11 11:41
T: Dreamer!

Tudom hogy a jótanácsokkal már televan a hócipőd és biztos soványvigasz hogy énis sokat kinlódtam az SS250 váltóhibájával garancia időnbelül sem tudták orvosolni a dolgot akárhányszor bevittem a szervizbe mindig reszeltek rajta egy kicsit .Ha visszalehetett kapcsolgatni a sebességet akkor nemvolt üres és ugyanigy forditva.A tapasztalat az hogy bármilyen olajjal próbálkoztunk nemsegitett.Szerintem a végsőmegoldás ha sajátmagad belenézel abba a váltóba és orvosolod a dolgot pláne akkor ha gurul a moci és menetközbe se tudod üresbe tenni ebbe az esetbe mégrosszab a helyzet én azért nembonyolódtam bele a dolgokba mert menetközbe könnyüvolt üresbe tenni.Az én mocim igy lett eladva.Még egy mondat az olajról, tudom hogy az SS250és azLC nagyon jó moci és igényli a10w-40esolajat a gagyi Yamaha viszont négyfajta viszkozitásu olajat sorolfel léghűtéses motorjaiba ezek a Japánok kicsit lazán kezelik az olajkérdést.Én részemről ugygondolom hogy az olaj kérdésbe selehetek okos csak szép mert bárkit kérdezek mind másként vélekedik az oil kérdésről.Tehát amit a szakszerviz őnt a mocimba olyan olajjal járok.Nos az olajkérdést most itt rövidreis zárom.Elnézést kérek mindenkitől de egy kicsit tulragoztam az olajtémát. Üdv:Mindenkinek!
Szerkesztette: papamaci - 2009.01.11 14:10
csopixws 0670 2650369 Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
kutyafitty




Hozzászólások: 113
Lakóhely: Stuttgart-Halásztelek
Regisztrált: 06.08.08
Elküldve: 2009.01.11 13:07
Papamaci,megint egyetértünk!, Én azt szajkóztam ,mindig is, hogy a GYÁRI!!! előíráson belül legózzunk/legyen is az bármi!! /csak az olajjal!Hogy a gyár miért ír elő egy olajminőséget(és az eltérő használati mód-és körülmények között esetleg megengedi az olajminőség vátozását)azt,hosszas kisérletekkel állapították meg.Úgymond volt módjuk visszaellenőrizni,hogy ezzel vagy azzal az olajjal károsodott -e valami a mociban,mi viszont egyetlen kincsünkkel kisérletezzünk?És még valami ,fent leírtam minnél gyengébb minőségű valami(lásd Keeway-és Yamaha között azért zongorázni kell a különbséget!)annál sérülékenyebb érzékenyebb(az olajra,használatra),én úgy érzem,hogy az enyémet néha még a tök..im is zavarják,hát még ha nem jó az olaj.A fenti"olajtanulmányaim" sem az okoskodást szolgálták,csak mint írtam Pytzoure-val kicsit todományosan(túl tudományosan?)közelítettük a dolgokat,szerintem nem árt "érteni" az olajzás mikéntjét,hogyanját,de hidd el nem szántam oktatásnak,tudálékoskodásnak. Üdv kutyafitty
pocakosmotoros@gmail.com Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
papamaci
Örökös tag

Felhasználó avatara




Hozzászólások: 518
Lakóhely: GYÁL
Regisztrált: 09.04.07
Elküldve: 2009.01.11 16:22
T: Kutyafitty!

Nem vettem oktatásnak sem tudálékoskodásnak a leirtakat. Senkinek az Elméleti és a Gyakorlati tudását nem ált szándékomba megkérdőjelezni,több okbol kifojólag sem tehetemmeg.Nem ez a szakmám énis másemberek tudására hagyatkozom csak azttudom leirni amit külömböző szakszervizekbe ajánlottak, és azsembiztos hogy fedi a valóságot. Ez az oljtéma is olyan mint van a mocimnak valami kis hibája három szervizbe háromféle diagnózist állitottak fel tehát nemtudom hogy mi a valóshiba eredete. Ha egytéma mindenfajta szögből körülvan járva csak akkortudjuk eldönteni mi a hejes megoldás és ehez rengeteg információkell. Az előzőekben leirtakkal remélem nembántottammeg senkit nemált szándékomba csak azér irtamle hogy a szakszervizek hogy állnak az olaj kérdéshez. Az irásaimba előforduló helyesirási hibákért elnézést kérek főleg akkor ha férelehet értelmezni. Üdv: Maci!
csopixws 0670 2650369 Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Pytzoure

Felhasználó avatara




Hozzászólások: 421
Lakóhely: Pécs
Regisztrált: 11.09.08
Elküldve: 2009.01.11 18:06
Sziasztok!

Én ugyanúgy vagyok, mint Papamaci. És pontosan így van, ezért van a fórum, hogy áramoljon az infó, a tapasztalat. Minél többen golyózunk egy problémán, kérdésen, annál helyesebb diagnózis, annál jobb megoldás születik. Ezeket figyelembe véve én azt mondom, hogy így van ez jól, és szerintem itt valójában senki sem okoskodik, itt tapasztalat és ismeretcsere zajlik, ami nem ugyanaz. Én mindenesetre örülök, hogy vagytok, van kivel megbeszélni a Keewayek nyűgjét, baját intelligens körülmények között.

Ja, és ha nem konyhát, vagy garázst csinálunk éppen, akkor esetleg egy balatoni kiruccanás is beleférhet nyáron, ha van hozzá kedvetek. (Tudom, hogy elcsépelt a Balaton, de az nagyjából mindenkinek egyforma távolságban van /már BP környék és Pécs vonatkozásában/ és ott fel is tudjuk találni magunkat.)
Vélemény?

Üdv:
Pytzoure


[i]Csak óvatosan! Egy motornak 2 kerékkel kevesebb van a minimum ajánlottnál![i]
30/350-7377 Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
kutyafitty




Hozzászólások: 113
Lakóhely: Stuttgart-Halásztelek
Regisztrált: 06.08.08
Elküldve: 2009.01.11 18:40
Én is vagyok ezzel, örülök,hogy van közös témánk,és ha nem tudjuk használni is jelenleg a mocijainka,legalább beszéljünk róla!Papamaci ,ebben tök igazad van,a mocik hibáját általában,mindenki másként itéli meg,én pont ezért írtam ne fogadjatok el semmit,autómatikusan,csak azért,mert egyszerelő mondta.Egy fenét,mindenki tévedhet.Mai időkben pont azért van ennyiféle diagnosztikai eszköz,mert a gyártók is tudják,milyen nehéz egy hiba nyomára jutni.Ez már nem olyan,mint elsőéves inasként a Csepel teherautó,amin az első villáskulcsforgatást gyakoroltam. Ott minden hibajelenség "fel volt deritve"az ösök által.Autómatikusan javítva lett,és 95%-ban el is volt találva.Egy motorkerékpér egyébbként is nehezeben javitható,technikailag mint egy autó,jobban találgat az ember inkább,amit egy autónál szétszedsz,itt még nyujtod,hogy elkerülhesd a blokk széthúzást.
Egy a lényeg,nincs itt semmiféle ellentét senki között sem!!!smileysmiley
pocakosmotoros@gmail.com Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
kutyafitty




Hozzászólások: 113
Lakóhely: Stuttgart-Halásztelek
Regisztrált: 06.08.08
Elküldve: 2009.01.12 09:22
smileyJa és Pytzoure a Balcsi, nem zárkózom el az ötlettől,de az idén nem tudom mi lessz,mert egy német melón ügyködöm, hogy mi lessz belőle( a jelen válságban-vagy nem válsában),nem tudom.De ha ki is jutok csak haza -haza látogatok.Jó is lenne meg félek is tőle nagyon/lehet öregszem?de már nagyon tele van tök...m a kihívásokkal!!!/.Valami jó kis kormányzati milliós állás mennyivel jobb lenne...anyit mociznék... ja és Drag Startól felfelé......nem Superlight...smileyde ahhoz lehet túlképzett vagyok..........?Tán azért nem hívtak még...? vagy másért?smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
pocakosmotoros@gmail.com Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Pytzoure

Felhasználó avatara




Hozzászólások: 421
Lakóhely: Pécs
Regisztrált: 11.09.08
Elküldve: 2009.01.12 21:40
Kutyafitty, semmi gond, majd szóba hozzuk még alkalomadtán. Addig még sok víz lefolyik a Dunán. A külföldi melóról annyit, hogy engem is csábítottak Angliába, Franciaországba, de nem mentem. Én már 30 éves fejjel sem nagyon akarok ugrándozni. Konzervatív lélek vagyok smiley. Unokanővérem Franciaországban lakik, azt mondta, hogy ami sokmindent meg tudok csinálni, ott annyi melóm lenne jól megfizetve, hogy belefulladnék. Párom meg cukrász, és bizony nem is rossz, így együtt sokra mehetnénk kint. Dehát, nye karatty francais. Tudom, meg lehet tanulni a nyelvet, de addig hogy értetem meg magam, kézzel lábbal hadonászok? Áhh, maradok a se**emen smiley.

Üdv:
Pytzoure


[i]Csak óvatosan! Egy motornak 2 kerékkel kevesebb van a minimum ajánlottnál![i]
30/350-7377 Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
kutyafitty




Hozzászólások: 113
Lakóhely: Stuttgart-Halásztelek
Regisztrált: 06.08.08
Elküldve: 2009.01.13 10:57
Tudod Pytzoure,én sem ujjongok,de valamit muszály csinálnom,mert itthon egyre bizonytalanabbnak látom a dolgot.24 éve két viszonylag nagyméretűsmileynylonszatyorral házasodtunk az asszonnyal,azóta,házépítés,három gyönyörű fiú,és adóságcsapda.De minden jó így csak egészség legyen-tudod a többit megvesszük!smileysmileysmileysmileysmileysmiley-mint az egyszer ember!De hidd el én is csak gyötrödök mit hozzak ki ebből?Feladni az eddigi egzisztenciám?Nagy döntés!
Szerkesztette: kutyafitty - 2009.01.13 11:30
pocakosmotoros@gmail.com Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Pytzoure

Felhasználó avatara




Hozzászólások: 421
Lakóhely: Pécs
Regisztrált: 11.09.08
Elküldve: 2009.01.13 20:59
Bizony, nagy. De mi eldöntöttük, hogy kitartunk itt amíg lehet, amíg van benzin a motorunkban és kaja belünkben és nem utolsó sorban nem fagyunk meg smiley. Nálunk utód még nincs, de majd lesz (remélem smiley ). Ha lányom lesz, és olyan, mint az anyja, akkor asszem jól megleszünk, ha fiam lesz és olyan mint én, akkor is smiley. A többi variációt kihagyom nemi identitást védő jogok meg az ombudsman meg a satöbbi miatt, ha érted, hogy mire gondolok smiley.

Üdv:
Pytzoure


[i]Csak óvatosan! Egy motornak 2 kerékkel kevesebb van a minimum ajánlottnál![i]
30/350-7377 Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Szaddi69




Hozzászólások: 44
Lakóhely: Tófej
Regisztrált: 15.03.08
Elküldve: 2009.01.21 15:50
Sziasztok!
régen jártam itt... utólag is;Boldog és sikeres új évet mindenkinek!!! smiley
a váltó problémához annyit szólnék csak hozzá,;hogy egy szerelő aki már javított pár ss250-t..azt mondta hogy ha nekem is elkezd ****akodni,akkor vigyem el hozzá,és kicseréli valami japán-gyártmányra az egészet.mert h azt szokta csinálni vagy mi...
hamarosan vihetem is...smiley ismerős az az érzés,amikor megállsz valahol és nincs üres..kellemetlen+égő is smiley

és egy kis segítséget is kérnék!
Elérkezett a fogaskerekek+lánccsere ideje... nyomozás után már tudom h milyen fogaskerekeket vegyek; első: Yamaha - 250 - XV250 S Virago (1995-2000) JT569.16 hátsó: Honda - 250 - CMX250 C-V,W,X Rebel (1997-1999) JT279.41 (a belső átmérőt 2mm-rel bővebbre kell esztergáltatni)
De...mmilyen láncot vegyek hozzá??? úgy értem ,hogy milyen számút??...mert nem értek hozzá..és azt hittem ,hogy elég ha megmérem és tudom hogy hány cm...
A Nagyvasrol rendelem,és ott ilyen adatok vannak pl.: J428H.130 - Mérete: 428/130

valaki segítsen! smiley


...Rock&Roll&Motor...

Szerkesztette: Szaddi69 - 2009.01.21 15:55
szaddi69@citromail.hu Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Pytzoure

Felhasználó avatara




Hozzászólások: 421
Lakóhely: Pécs
Regisztrált: 11.09.08
Elküldve: 2009.01.21 20:37
Szia Szaddi!

A lánckeréknél a fogszámokkal is érdemes kicsit mahinálni, itt a fórumon már voltak ezzel kapcsolatban hozzászólások. A konkrét láncméretet sajna én sem tudom, de asszem 118 szem kell (szervízkönyvek között talán erre is van utalás). Az infó teljesen korrekt, hogy a Rebel hátsó lánckereke pont jó, csak 2mm-el fel kell esztergálni a belső átmérőt, már ezt is leírta itt valaki korábban. És, ha már szétszedted és amúgy is mész az esztergályoshoz, akkor egy füst alatt esztergáltass a hátsó lánckeréknél lévő gumiszilentek helyére műanyag szilenteket. Előnyei: szinte soha nem megy tönkre, ezáltal nem kell minden szezonban kidobálni, ugyanakkor nem vágja tönkre a felnit sem. Hátránya, hogy egy kicsit rázósabb lesz a géped, de azt hiszem ennyi áldozatot megér a dolog.

Üdv:
Pytzoure


[i]Csak óvatosan! Egy motornak 2 kerékkel kevesebb van a minimum ajánlottnál![i]
30/350-7377 Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
kutyafitty




Hozzászólások: 113
Lakóhely: Stuttgart-Halásztelek
Regisztrált: 06.08.08
Elküldve: 2009.01.22 09:18
Szaddi! Kérdésem módósítasz áttételt,vagy meghagyod az erdeti fogszámot?Ha meghagyod nincs gond ugyanakkora lánc kell mint amivel müküdött,itt nincs semmi más mint megszámolod hány csap van a régi láncon az
Szerkesztette: kutyafitty - 2009.01.22 18:19
pocakosmotoros@gmail.com Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Pytzoure

Felhasználó avatara




Hozzászólások: 421
Lakóhely: Pécs
Regisztrált: 11.09.08
Elküldve: 2009.01.22 14:39
Az eredeti lánc nyúlik, mint a rétestészta. Egy darabig. Sokat kell foglalkozni vele, mert hajlamos beállni, egyes szemek "V" alakban állnak ott is, ahol egyenesen kéne álljon. Kenni kell 500Km-enként (legalábbis a gyári könyv alapján). Amugy 10.000 km-t elmegy a gyári lánc, ha oda van rá figyelve. A miénkben hétezer-valahányszáz van, de a lánc még gyári, plusz van még egy vadi új láncunk. Egy darabig nincs rá gond smiley. Majd ha ledobjuk, akkor rakunk új lánckerekeket is, de addig nem. Szaddi, ez a yamahás váltóalkatrész téma viszont érdekelne azért szerintem többünmket is bővebben. Ha tudnád pontosítani, mondjuk megkérdezni az emberedet, hogy miket kell kidobálni és yamahásra cserélni az jól jönne. Thx.

Üdv:
Pytzoure


[i]Csak óvatosan! Egy motornak 2 kerékkel kevesebb van a minimum ajánlottnál![i]
30/350-7377 Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
Szaddi69




Hozzászólások: 44
Lakóhely: Tófej
Regisztrált: 15.03.08
Elküldve: 2009.01.22 17:13
Pytzoure!
a szilenteket már megcsináltattam tavaly nyáron..és nagyon jók..a gyári kb 2 hónapot bírt nálam smiley
a váltóalkatrészekről sajnos még semmit sem tudok..ha tudnám h milyen kell meg mik..akkor kihagynám ezt a motor szerelőt.. smiley..olcsóbban megúsznám...de ha majd megcsináltatom(kb 3 hónap múlva),remélem sikerül kiderítenem..és megosztom veletek smiley

kutyafitty!
őszintén szólva..nem igazán értem smiley
a láncszemeket már vágom..amit ajánlottál honlapon meg is kerestem..de a lánc vastagságát eddig még nem sikerült megértenem smiley úgy értem hogy nem tudom h nekem milyen kell..de max lemérem az eredeti vastagságát-szélességét vagy miazt smiley
a gyári lánc: 10A-1×114 az első fogaskerék méret marad ugyan annyi.. a hátsó viszont 45 röl 41 lesz...tehát rövidebb lánc kell...de mennyivel? vagy ha mégis hosszó akkor nem jó az h kiveszek 1v 2 szemet?
és egyben akarom megrendelni..ezért nem jó az h először a kerekek aztán utána a lánc.de ha máshogy nem jön össze akkor marad ez a rendelés...
köszi az oldalajánlást..tényleg olcsóbb smiley



...Rock&Roll&Motor...
szaddi69@citromail.hu Privát üzenet küldése
Szerző RE: SS250
kutyafitty




Hozzászólások: 113
Lakóhely: Stuttgart-Halásztelek
Regisztrált: 06.08.08
Elküldve: 2009.01.22 18:13
Természetesen úgy értem,hogy a régit mérd meg,azok paraméterek alapján sublerrel,ami a táblázat kér/megtaláltad a táblázatot???/Ott láthatod ,hogy négytizenhuszon akárhányas cikkszámú lánc milyen méretekel rendelkezik.Az összes ott megjelölt,mértet alkalmazd kizáros alapon a régi láncodra.!!! Igy megtalálod,hogy melyik a tiéd!A tiédnek az egyikkel meg kell egyezni.Nincs annyi ,ha jól emlékszem ösz -vissz négy méret van. Rajz is van ami segít értelmezni a méreteket,a mérés hogyanját.Itt nem tipusból ,hanem méretből dolgoznak. Az a kinai cikkszám amit irtál csak a keeway kereskedésbnen használható ,de gondolom ,nem akarsz erdetit!.NE RENDELJ LÁNCOT AMIG NEM TUDOD MEKORA KELL!!!.Tedd fel az uj lánckereket,és a régivelpróbából mérd meg mennyivel,hány szemmel kell rövidebb.A külön rendelés mindössze 950 ft!!! plusszköltség,ha mégis rosszat rendelsz a lánc teljes ára!!Nem mindegy.Vigyázz azért ott nem végtelen az állítási lehetőség,szemkivétel, mert vagy nem tudod a patentot feltenni,vagy nem tudsz feszíteni!!!
ha megállapítottad,hogy a tied a nyégyakárhányas,akkor azt rendeled-hogy négyakárhyas+láncszemszám- egyébként ennyivel kevesebb foghoz vagy egyel rövidebb,vagy ugyanakkora kell, de mindenképpen probáld a régivel,mert könnyü megszívni!!!!ugy,hogy nem tudsz majd késöb feszíteni!!!!!
Szerkesztette: kutyafitty - 2009.01.22 18:31
pocakosmotoros@gmail.com Privát üzenet küldése
Oldal: 27 / 102 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Ugrás a fórumra:
Pontos idő
Eseménynaptár
<< 2024 Március >>
Ke Sz Cs Sz Va
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Nincs esemény

Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

KainJoci
2024.03.29 10:50
Üdvözletem küldöm Hévízről!

KainJoci
2024.03.19 07:16
Köszönöm szépen!

kymco2
2024.03.18 17:12
Isten éltesse A Sándorokat, Józsefeket,!

KainJoci
2024.03.14 08:08
Szép napot!

Suti
2024.03.08 18:41
Köszönöm a nőnapi jókívánságokat! smiley

Archívum
Rádió
Válaszd ki a rádiót a listából, és kattints az OK gombra

Copyright © CsaMoVáK