CsaMoVáK - Csattogó Motoros Vándorok Klubja

Ma 2022. május 24. kedd, Eszter, Eliza napja van.
Holnap Orbán napja lesz.
"Klubtag szeretnék lenni. Mit tegyek?"
Kattints -> IDE!
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Navigáció
Főoldal
Hírek
Cikkek
Fórum
KRESZ
ELADÓ cuccok
GyIK
Letöltések
Linkek
Kapcsolat
Keresés
Eseménynaptár
Szavazás
Nagy divat manapság az okostelefon és a mobilinternet. Használsz mobilnetet az okostelefonodon?

Persze, mobilnet előfizetésem is van

Igen, néha-néha, de csak előfizetés nélkül

Okostelefont használok, de nem netezek rajta

Nincs okostelefonom, de tervezek venni egyet

Nem okostelefont használok

A telefon nem internetezésre való

Nincs mobilom

Mi az az okostelefon?

Szavazáshoz be kell jelentkezni

Eredmények
Archívum
Table 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't existTable 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't existTable 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't exist
Table 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't existTable 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't exist Vendég: 0
Nincs Online tag

Regisztráltak: 941
Nem aktiváltak: 0
Legújabb tag: feketug
Szótár
Fórumtéma megtekintése
CsaMoVáK - Csattogó Motoros Vándorok Klubja | Keeway motorok | Keeway chopperek
Oldal: 22 / 29 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Szerző RE: Land Cruiser 250
verzo

Felhasználó avatara

Lakóhely: Gyöngyös
Regisztrált: 07.11.08
Elküldve: 2010.05.19 08:16
Hali! Akkor most ti sem tudjátok melyik cikkszámú és milyen alkatrész,honnan kell?Na,mehetek a géphez tolómérővel méregetni mi mekkora és keresgélhetek a katalógusokban a megfelelő hátsó lánckerék után. :-(

REMOVE BEFORE FLIGHT!
Szerkesztette: verzo - 2010.05.19 08:16
- - - - - Privát üzenet küldése
csiga1

Felhasználó avatara

Lakóhely: Halásztelek
Regisztrált: 13.10.09
Elküldve: 2010.05.19 09:07
Az elsőt tudom mondani M&D motor (bikepearts.hu) Yamaha xv 250 viragó 12-18 fogig rendelhető 2000-3100 ft ig,természetesen utángyártott ,de német gyártmány,és jó. A cikkszámot nem tudom ,de nem is kell, ugyanis van egy"űrlap"ami alaján tipusra(yamaha , a keewayt nem ismeri fel,de telefonon kenik vágják mi kell hozzá!) ki tudod keresni.
Privát üzenet küldése
gitmiki
Házi költőnk

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Szabás
Regisztrált: 30.01.10
Elküldve: 2010.05.20 15:54
Szia werzo. Mérd meg a lánckerék közepén levő kör átmérőjét. A felfogatás módosítható, új lukfúrás. És még a láncméret lényeges, igy kezdel a keresést. Szerintem valamellyik Honda Yamaha lánckerék közt talállható méretes. Az enyémresmiley Honda 125-ös hátsója egy az egybe patent. Jó keresgélést, mert aki keres az találl. Gitmiki !!!
06/30/8524340 Privát üzenet küldése
verzo

Felhasználó avatara

Lakóhely: Gyöngyös
Regisztrált: 07.11.08
Elküldve: 2010.05.21 07:23
Köszönöm a hozzászólásokat.Az első lánckeréknek meg van a cikkszáma és én is onnan rendeltem meg.Az elsőt vissza és a hátsót kissebre cserélném hátha úgy kedvezőbb a futás.Gépész vagyok,valahogy majd csak megtalálom a jót. :-)
Tegnap késő estig bütyköltem a gépet, elektromos gondom van, a jobb oldali kormánykapcsolóban több kapcsoló is (féklámpa,index,világítás egy kivételével majdnem mind)egyszerre adta meg magát.Már megrendeltem és meg is van a kapcsoló,de időközben más, szervíz által máshova dugdosott dolgokat is találtam és azt is csináltam.
Nem tudjátok véletlenül, hogy mi a külömbség az alkatrész katalógusban új kormánykapcsoló néven feltüntetett és különböző cikkszámú kapcsolók és a régiek között?(Szentendrén nem tudták)

REMOVE BEFORE FLIGHT!
Szerkesztette: verzo - 2010.05.21 07:32
- - - - - Privát üzenet küldése
bonus6

Lakóhely: Tatabánya
Regisztrált: 19.04.08
Elküldve: 2010.07.25 11:43
del...
Szerkesztette: bonus6 - 2010.07.25 11:44
bonus6@citromail.hu http://www.raczmotors.hu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=10 Privát üzenet küldése
cattesz

Regisztrált: 09.06.11
Elküldve: 2011.06.14 14:37
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.QJ250-H val kapcsolatban. Alapjáraton megy gázadásra fullad leáll,kihagy a gyújtás legalább is szerintem.Kérdésem az lenne normális,hogy a lendkerék olajos van-e ott szimering és ha van ott mi a mérete?Előre is köszönöm.
Privát üzenet küldése
Szerző RE: Cruiser Custom
SirPalya

Felhasználó avatara

Lakóhely: Piliscsév
Regisztrált: 14.10.08
Elküldve: 2011.07.19 19:21
10 kicsi apró eltérés az eredetihez képest ! Megtalálod ? smiley

SirPalya
SirPalya hozzácsatolta az alábbi képet:

SirPalya 70-315-0684 http://disciplesmm.hu/index.html Privát üzenet küldése
brutus20

Regisztrált: 05.10.11
Elküldve: 2011.10.07 08:19
Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt a fórumon és tanácsot szeretnék kérni.
Eddig robogóztam, de folyamatban van az A vizsgám letétele, és szeretnék majd végre "nagy" motoron ülni.

A chopperek tetszenek nagyon és kb. 500 ezret tudok rászánni a vételre. Igazából egy 12-15 éves 250-es Virago, 5-6 éves Kymco Venox, Hyosung Vt250 vagy egy új Landcruiser jöhetne szóba.

A landi mennyire megbízható és strapabíró? Azért kérdezem, mert nagyobb túrákra is szeretnék menni (600-700 km). A landi mellett szól, hogy újonnan meg tudnám venni, meg ugye garanciás lenne.

Akinek van ilyen choppere, kérem leírná a tapasztalatait.
Köszi.
Privát üzenet küldése
Szerző RE: vásárlás elött
SirPalya

Felhasználó avatara

Elküldve: 2011.10.12 22:30
Ahogy az előző bejegyzésben látod a motorom, akkor már személyre szabottabb mint a bolti, de ez nem a hibáiból, hanem a jól alakÍthatóságából fakad. Nekem ezidáig 63300 Km-t sikerült megtenni kb. 4 év alatt. Feltátlenül előgye az újnak a garancia, de a keeway olcsó ( a többihez képest) alkatrész árai is elég meggyőzőek. Olyan nincs, hogy soha ne kelljen semmilyen alkatrészt cserélni ....
Ami nekem egy kicsit hátrányosan hat az a kínai termékek általános minősége, ami jlen esetben azt jelenti, hogy kifoghatsz egy frankó gépet, de sajna belenyúlhatsz egy éppen félresikerültbe is. Nekem az utóbbi jutott , de sikerült orvosolni. Mielőtt véglegesen döntesz, érdemes menni egy pár kört mindegyik kiszemelttel mert az akkor tapasztaltak mélyítik el a benyomást, hogy melyik is szimpatikus igazán.
Sikeres vásárlást és sok sok balesetmentes km-t kívánok !

SirPalya
brutus20

Regisztrált: 05.10.11
Elküldve: 2011.10.16 09:23
Köszönöm a választ. A 63ezer km engem meggyőzött. Végülis a legfőbb az, hogy a motorja legyen megbízható, a többit azt lehet majd alakítgatni.

A használtautón van fent egy szép narancssárga elég jó áron(nekem ez a szín tetszik a legjobban). valaki esetleg tud róla valamit? :
http://www.hasznaltauto.hu/motor/keeway/keeway_cruiser-5088015
Privát üzenet küldése
SirPalya

Felhasználó avatara

Elküldve: 2011.10.19 08:38
Megnézve szépen néz ki ! Amit kicsit furcsálok, hogy a 3100 km alatt vagy elött miért cseréltek ülést valamint 8000km VAGY 2 év a garancia így az már lejárt !! Sajnos én is belefutottam az apróbetűs "vagy"-ba. Az ára elfogadható és a + bukócső is jól jön ami gyárilag nem jár hozzá. A futott km alapján még nem sok olajcserén és szűrőcserén esett át. A gumik gyári állapota alapján lehet leginkább meggyőződni a valóban kevés km-ről, vagy a kicserélt láncra hivatkozáson dőlhet meg!
Legyen vele szerencséd smiley

SirPalya
SirPalya

Felhasználó avatara

Elküldve: 2012.03.30 18:40
Ezt adta ki a 2012-s fantázia

SirPalya
SirPalya hozzácsatolta az alábbi képet:

Szerkesztette: SirPalya - 2012.03.30 18:43
maku

Felhasználó avatara

Regisztrált: 01.09.12
Elküldve: 2012.09.04 07:01
Sziasztok!
Van egy Land cruiserem és az első telóban akarok olajat cserélni.Azt szeretném megtudni lelehet szívni az olajat,vagy ki kell szerelni a telót. Segítségetek előre köszönöm.
üdv,Maku
Privát üzenet küldése
SirPalya

Felhasználó avatara

Elküldve: 2012.09.04 16:21
Ha nem akarsz szívni akkor kiszereled és kiöntöd smiley A kiszedéshez biztonságosan alá kell bakolni a gépet (én ezt tettem)
Miért cseréled? Kihajtottad a "belét", vagy szivárog, esetleg túl puha , netán kemény? smiley
Csiga bácsi ötlete alapján ha nem érzed egyenlőnek az olaj szintet, akkor csak pótolni kell a hiányos oldalon. Kicsavarva a dugókat felül beledugsz egy pálcát az egyik szárba, megjelölöd, hogy hol a cső vége, majd lemérve a száraz hosszt meg tudod a mértéket. Ugyan így a másik szárban megismétled és kiderül, melyikben van több ill. kevesebb.A helyes "száraz" hossz méretről valahol az SS fórumon írt már Csiga1, keresgélj egy kicsit, ott még az olajról is lehet szó.

SirPalya
maku

Felhasználó avatara

Elküldve: 2012.09.05 08:33
SirPalyának üzenem.
Azért akarom lecserélni az olajat a telóba mert nemrégen vettem és semmi csillapítása nincs. Az előző tulaj szerint neki mindig így működött,és olajfolyás sem volt. Megmértem a szintet a szár felső végétől 43cm-re van az olajszint. Érdekes módon mindkét szárba egyformán. Lehetségesnek tartom,hogy gyárilag ennyit tettek bele. Nem akarom keverni Castrol 10w-al tölteném fel.
üdv,Maku
Privát üzenet küldése
csiga1

Felhasználó avatara

Lakóhely: Halásztelek
Regisztrált: 13.10.09
Elküldve: 2012.09.05 10:06
Maku,sajnos nem tudom,hogy az SS és a cruiser teló megegyeznek-e ,de a terheletlen motor(kerék nem ér a földre) 43 cm az borzasztó kevés.Abban a 2,5 dl töredéke van csak.Nekem kb pont ennyi volt az egyikben a másikban viszont szinten volt.Fékezéskor simán lekoppant.Feltöltve olyan lett mint egy DS citroen

Ha a cápa már a tenyeredből eszik,légy biztos benne a lábadból is fog!
Privát üzenet küldése
maku

Felhasználó avatara

Elküldve: 2012.09.07 17:45
SirPalya!
Láttam a motorodon lecserélted a kipufogót. Szeretném megkérdezni az eredeti kipufogót hogy kell szétszerelni.Az enyémben valami zörög, és hogy fogjak hozzá. Kösz a segítséget.
üdv,Maku
Privát üzenet küldése
SirPalya

Felhasználó avatara

Elküldve: 2012.09.09 20:07
Flexel Maku flexel !!! Egy vagány mozdulattal a könyök és a dob csatlakozásánál levágtuk az eredeti dobot és annak a helyére raktuk a hangolt csövet smiley Nem szedtem szét a gyári dobot, viszont ami nekem zörgött az az első henger kipufogójának a könyökben futó belső cső, külső csőhöz rezgés által hozzáérő hang volt. Lehetséges, hogy a dobban kiég a fojtás vagy hangtompító lemez rohadt (égett) ki és az csörög. Ilyet is hallottam amikor a kezemben tartva forgattam a dobokat. Szerintem küldök majd priv. emailt amiben képek is lesznek.

SirPalya
Szerző RE: Nincs kuplung a Land Cruiseren
aircooled

Regisztrált: 28.01.12
Elküldve: 2012.11.21 18:54
Sziasztok! én egy Land Cruisert hajtok és most értem el a 20000. kilómétert. A kuplung eltűnt a motoromról, azaz nem csúszik, hanem nem tudom kinyomni, mert nincs ellenálása a blokk felöli kuplungkarnak, olyan az egész mint ha eltűnt volna a kapcsolat a függőleges kuplung tengely(amibe a kuplung bovden kapcsolódik.) között és a kuplung szerkezett között.
Érzésem szeirnt a kuplung kinyomó tengely vagy ez a függőleges tengely halt meg amibe a bovden megy.
Kérdésem melyikre van több esély?
Illetve, tudja-e valaki a módját, melyik a legkevesebb bontással járó módja a javításnak?
Privát üzenet küldése
cvendel
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Jászberény
Regisztrált: 25.07.09
Elküldve: 2012.11.21 19:26
Kedves aircooled!
A "Nincs kuplung a Land Cruiseren" címmel általad nyitott topikot, amiben ugyanezt a kérdést tetted fel
aircooled írta:
Sziasztok! én egy Land Cruisert hajtok és most értem el a 20000. kilómétert. A kuplung eltűnt a motoromról, azaz nem csúszik, hanem nem tudom kinyomni, mert nincs ellenálása a blokk felöli kuplungkarnak, olyan az egész mint ha eltűnt volna a kapcsolat a függőleges kuplung tengely(amibe a kuplung bovden kapcsolódik.) között és a kuplung szerkezett között.
Érzésem szeirnt a kuplung kinyomó tengely vagy ez a függőleges tengely halt meg amibe a bovden megy.
Kérdésem melyikre van több esély?
Illetve, tudja-e valaki a módját, melyik a legkevesebb bontással járó módja a javításnak?

töröltem.

Mindazonáltal remélem, hogy itt a Land Cruiser topikban kérdésedre megkapod a választ.

Üdvözlettel:

cvendel
adminisztrátor

"A világ egy könyv, és aki nem utazik, az csak egyetlen lapját olvassa el."
Szent Ágoston
Szerkesztette: cvendel - 2012.11.21 19:30
cvendel +36-30/205-3453 www.cvendel.hu Privát üzenet küldése
Oldal: 22 / 29 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Ugrás a fórumra:
Pontos idő
Eseménynaptár
<< 2022 Május >>
Ke Sz Cs Sz Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Nincs esemény

Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

Csabi
2022.05.22 11:28
Sziasztok! ss250 gyújtás jeladó helyett van valamilyen más motoré ami jó bele. A Keeway már nem forgalmazza. Segítsetek! Áll a motorom.

KainJoci
2022.05.16 06:53
Szervusztok! A hét végén zarándoklat!!!

KainJoci
2022.05.01 05:35
Nagy-nagy szeretettel köszöntöm az édesanyákat!

gitmiki
2022.04.27 13:40
Itt az ősz újra meg újra,mikor lesz már motorosidő ?

KainJoci
2022.04.25 07:52
Szervusztok!Motoros szép hetet!

Archívum
Rádió
Válaszd ki a rádiót a listából, és kattints az OK gombra

Copyright © CsaMoVáK