CsaMoVáK - Csattogó Motoros Vándorok Klubja

Ma 2022. július 02. szombat, Ottó napja van.
Holnap Kornél, Soma napja lesz.
"Klubtag szeretnék lenni. Mit tegyek?"
Kattints -> IDE!
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Kérj újat itt.
Navigáció
Főoldal
Hírek
Cikkek
Fórum
KRESZ
ELADÓ cuccok
GyIK
Letöltések
Linkek
Kapcsolat
Keresés
Eseménynaptár
Szavazás
Nagy divat manapság az okostelefon és a mobilinternet. Használsz mobilnetet az okostelefonodon?

Persze, mobilnet előfizetésem is van

Igen, néha-néha, de csak előfizetés nélkül

Okostelefont használok, de nem netezek rajta

Nincs okostelefonom, de tervezek venni egyet

Nem okostelefont használok

A telefon nem internetezésre való

Nincs mobilom

Mi az az okostelefon?

Szavazáshoz be kell jelentkezni

Eredmények
Archívum
Table 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't existTable 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't existTable 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't exist
Table 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't existTable 'csamovak_csamovak_honlap_v2.fusion_online' doesn't exist Vendég: 0
Nincs Online tag

Regisztráltak: 941
Nem aktiváltak: 0
Legújabb tag: feketug
Szótár
Fórumtéma megtekintése
CsaMoVáK - Csattogó Motoros Vándorok Klubja | Publikus | Túrák - publikus
Oldal: 28 / 49 << < 25 26 27 28 29 30 31 > >>
Szerző RE: Spontán gurulások
Nagytalpu

Felhasználó avatara

Lakóhely: Nincs :)
Regisztrált: 28.05.08
Elküldve: 2011.07.10 01:15
Bemelegítettem! smiley

Hosszú és kényszerű kihagyás után, ma (ami igazán tegnap volt) gurultam egy túrázós tesztet. Egészen kéjes és levakarhatatlan vigyor telepedett rá az arcomra. És ebben benne van az is, hogy szűk egy hét múlva VELETEK gurulok majd.
A mostani teszt kör úgy indult, hogy a mókahelyemen elrendezek egy aprócska dolgot. Elrendeztem!
És ha már dacolram a kánikulával, akkor irány a bármerre.
Ez a bármerre most a 10-es úton volt egészen Komáromig. Onnan pedig improvizálva, hol jobbra, hol balra kanyarodtam. A végén ismét Maglódon kötöttem ki, csak éppen 320 km-nyi élménnyel gazdagabban.
Rgyik nagy élményem út közben: találkoztam egy szórógéppel. És szándékosan szórta a valamit az útra smiley
Remélem, Nektek is szép napotok volt!

Soha ne nézd le mások álmát!
nagytalpu@hotmail.com 30-297-76-53 Privát üzenet küldése
cvendel
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Jászberény
Regisztrált: 25.07.09
Elküldve: 2011.07.10 17:37
Hát szevasztok!
Miután reggel Marcsival, Attilával spontán elgurultunk Soltvadkertre, ott a vadkerti tóban kiáztattuk magunkat, majd az Anna fogadóban degeszre tömtük a bendőnket egy svédasztalos ebéd keretében és ez az aranykorona presszóban megkoronáztuk egy fagylaltozással. Ezek után, mint aki jól végezte dolgát, spontán jól hazagurultunk.

Ez egy kellemes, jó nap volt.
Sok hasonlót kívánok mindegyikünknek. Ha tehetjük Együtt smiley, ha nem, akkor külön-különsmileysmiley.

"A világ egy könyv, és aki nem utazik, az csak egyetlen lapját olvassa el."
Szent Ágoston
cvendel +36-30/205-3453 www.cvendel.hu Privát üzenet küldése
retekeger

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Györ
Regisztrált: 02.11.06
Elküldve: 2011.07.10 19:55
Szevasztok!
Ma begurultuk barátiakkal a szombati napot, szerintem jó, de illen
hugymeleg nem kéne jövő hétre,mert nem bírjuk sörrel, az az védő
itallal. Jó idő rendelve vagyon.

Semmi sem rombolja jobban a kalandvágyunkat, mint a biztos jövő.
Privát üzenet küldése
Pottyke
Regisztrált

Felhasználó avatara

Lakóhely: Pilisjászfalu
Regisztrált: 17.07.08
Elküldve: 2011.07.19 07:14
Sziasztok,

akkor egy rövid élménybeszámoló a múlt hétvéről. Péntek reggel felpakolva elindultunk Délegyházáról. Magyarországon még többször megállva sisakot keresve, elértünk a határhoz ahol nekem meglepetés volt hogy igazoltattak. Nem röhögni én 15 éves koromban voltam egyszer Romániában de már azt sem tudom hol smiley Szóval a lényeg hogy átértünk a határon Nagyváradon keresztül irány a Királyhágó ahol a tetőre érve ittunk egy kávét. Gyönyörű kilátás tárult elénk, a hegyek, völgyek, erdők kanyargós útjain. Innen Kolozsvár ami számomra nem azt a képet nyújtotta amit én elképzeltem, a forgalmas négy sávos utak, az össze vissza beépített utcák, stb. de túlélve a románok közlekedési morálját kijutottunk és tovább mentünk a célálomás Dej felé. kb 500 km után este 6 felé megkérkeztünk és rövid családlátogatás után nyugovra tértünk készülve a szombatra. Másnap délelőtt összekészülődve, motort felpakolva, elegáns ruhába útnak indultunk Kolozsvárra ahol csatlakoztunk az ifjú párhoz, és irány Turda melletti Orthodox kolostor az egyházi esküvőre. Ahogy megérkeztünk mint egy kis édenkert tárult elénk a látvány, a kolostor falain belül tele virágok, patak, fahíd, kápolna, mint Aladin mesevilágában. Az egyházi esküvő ha poénosra tervezték volna sem lehetett volna viccesebb smiley A szertartás alatt felborított hordó, kifolyt szenteltvíz, szatyrokban csörgő mobiltelefonok, feldöntött virágos váza ami a menyasszonyra borult, völegény nyakára csúszott koronat, amit a pap méretre kezdett állítani stb. Némi fotózkodás után ismét motorra ültünk és irány vissza Kolozsvár ahol egy népies étteremben kezdődött a lakodalom. Átöltöztünk, átváltoztunk motorosokból esküvői vendégekké és elkezdtük az estét. Nagyon mulattunk, finomakat ettünk, majd nyugovóra tértünk hajnaltájban. A szombati motorozásunk kb. 180 km volt. Vasárnap félig kipihenve az éjszakát dél körül indultunk Szovátára 40 fok melegben, várva hogy a Medve tó kellemes vizében lehűtjük magunkat. A cél előtt 40 km-re ez már csak beteljesületlen vágynak tűnt. Elment a kézifékem, neki álltunk szerelni, telefonos segítséget kértünk Retekegértől, de a fék nem akart visszakeményedni. A dugattyú nem jött ki, olajat felöntöttük, nyomkodtuk már minden irányból mikor két óra elteltével besokaltam és közölten nem érdekel fürödni akarok smiley Tovább indultunk hogy majd este nyugodtan szereljük tovább. Mire leértünk közölték a fürdő 1 óra múlva bezár, így be sem mentünk, eldöntöttük hogy reggel maradunk tovább és délelőtt fürdünk. Kepinget kerestünk felállítottuk a sátrat és irány vacsorázni. Találtunk egy éttermet ahol élő zene volt és na ná hogy mi oda ültünk be smiley Fél óra elteltével már nekünk játszott a zenész, csak mi táncoltunk, énekeltem, és amikor már a csárdást kértük a konyhások is kijöttek táncolni, felállt az egész étterem és mulattunk, egészen addig amig a szemközti házból nem telefonáltak át hogy feljelentik az éttermet hangoskodásért smiley Megint hoztuk a formánkat smiley Vége tért a móka mára, zárult Miki mókatára. Hétfő reggel amíg én elmentem kávéért GG 10 perc alatt megszerelte a féket amit előző nap 2 óra alatt nem tudtunk smiley, végre irány a tó... Mikor megláttuk nem értettük emberek miért fizetnek ezért smiley A hegyekben az erdő közepén a tavak tele voltak levéllel, ágakkal, olajfolttal, így több se kellett nekünk mondtuk mi ide nem megyünk bele. smiley Reggeliztünk miközben úgy gondoltuk hamár itt vagyunk mégse hagyjuk ki. Visszasétáltunk a tóhoz és addigra szép tiszta lett a felszín, így irány a hideg sós víz smiley Egy óra fürdőzés után, a homokos kavicsos parkolóbol kiállva, strandurhába eldöntöttem a motorom és persze a törött csuklómra estem. Mozdítani sem tudtam mivel a hüvelyk ujjam alatti részen a kavicsok összemorzsolták. Vissza a kempingbe, közben kaptam a telefont a férjemtől hogy a fiam most került be a Marcali kórházba. Mondom miért pont a Marcaliba????? smiley De nyugtadgattak hogy jó helyen van. Indulni kellett haza, csuklóm nem hajlott, rohantam volna a fiamhoz, de ez sem ment egyszerűen smiley Kaptam borogatást amíg GinGin összepakolt mindent vettünk fáslit, és délután 5 felé elindultunk haza. A Királyhágónál már elkapott minket az eső, alig vártam hogy átérjünk a határon. Püspökladányban már feladtam nem tudtam mozgatni sem a kezem, tiszta véraláfutás lett, így fél egykor kerestünk szállást hogy pár órát pihenjünk. Reggel felkeltünk és irány Délegyháza, ahol a ház előtt leesett a láncom smiley itt hagytam a motort már nem is érdekelt szegény GG visszatette rá a láncot és bevitte a garázsba. Én kocsiba ültem és indultam a fiamért hogy felhozom pestre. Siófok előtt 25 km-re az autópályán felforrt a víz kilyukadt a vízcsősmiley itt már teljesen nyugodtan fogadtam az eseményeketsmiley 2 órát szerelte a benzinkutas, betömítette a vízcsövet hogy tovább tudjak haladni és visszaérjek egyáltalán pestre. Siófoknál átvettem végre a fiam és irány haza gondoltam én, de Székesfehérvárnál baleset, így kerülnöm kellett, majd ügyeletes gyógyszertárat keresni este 9-kor és este 10-re sikerült is végre hazaérni smiley Hát nagyvonalakban ennyi volt a felejthetetlen Erdélyi túra smiley Eseményekben, izgalmakban teli, hisz aki már ismer tudja hogy velem nem unalmas az élet smiley Négy nap alatt kb 1700 km motorral, csodálatos helyeken, remek programokkal, amiért köszönet GG-nek is hogy ezt nekem lehetővé tette smiley

Szabadság, motor, szerelem, e három dolog kell nekem!
Szerkesztette: Pottyke - 2011.07.19 09:26
kgergely@unicomp.hu 70/3899297 Privát üzenet küldése
Suti

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Csongrád
Regisztrált: 14.09.10
Elküldve: 2011.07.19 08:17
Pöttyke! smiley
Hááát... nem lehet rámondani, hogy "eseménymentes" kis túrátok volt..
A csuklód jelenlegi állapota?? Orvos látott már?? A fiadnak lehetett volna mondani, ha érdekli a marcali kórház, kérdezze meg Csigát, nem feltétlenül kell mindent személyesen megnézni (na jó vicceltem..de remélem vele minden rendben)
Jó pihenést!! smiley

" A barátság nem azért van, hogy kapjunk, hanem hogy lehetőségünk legyen adni. "
70/5098004 30/9114447 Privát üzenet küldése
Pottyke
Regisztrált

Felhasználó avatara

Lakóhely: Pilisjászfalu
Regisztrált: 17.07.08
Elküldve: 2011.07.19 09:07
Süti, köszi most már mindenkivel minden rendben, az orvosokat elkerülöm smiley A Fiam is csak két napot töltött bent, inkább saját felelősségre elhoztam smiley

Szabadság, motor, szerelem, e három dolog kell nekem!
kgergely@unicomp.hu 70/3899297 Privát üzenet küldése
gitmiki
Házi költőnk

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Szabás
Regisztrált: 30.01.10
Elküldve: 2011.07.19 09:14
Drága Pöttyke!!

Látom nálad úgy szép az élet,ha zajlik egy kicsit.Jó hosszú túrát jártatok meg,ahogy olvasom,program és érdekességből sem volt hiány.Gratulálok a kitartásodhoz,egy zúzott csuklóval ennyi kilómétert levezetni.De remélem már jobban van a kezed,a kisfiadnak is jobbulást,remélem semmi komoly probléma nincs vele.

Oszt most pihegni pihegni !!!
06/30/8524340 Privát üzenet küldése
csiga1

Felhasználó avatara

Lakóhely: Halásztelek
Regisztrált: 13.10.09
Elküldve: 2011.07.19 18:44
Pöttyke, Mostmár se te se én borulgassunk:-))Ettől a Marcali korháztól meg jobb óvakodni...Vonza az ember vagy mi a szössz..:-))Mindenestre nem semmi kis túrád volt.Úgy szép az élet ha zajlik.Mi értünk hozzá,hogy kell élni:-))

Ha a cápa már a tenyeredből eszik,légy biztos benne a lábadból is fog!
Privát üzenet küldése
csiga1

Felhasználó avatara

Elküldve: 2011.07.19 18:57
Suti ne csibészkedj:-))))smileysmiley
A marcali korház szép hangulatos,de akkor lássam újra mikor a hátam közepét.smiley
Igaz Jocival csak villámlátogatást tettünk,de vannak helyek melyek nem inspirálnak mélyebb benyomások szerzésére. Bár jelzem a röntgenorvosnő igen szemre való teremtés volt,abban a lenge kis köpenyében,ahogy ott váll a vállban elemeztük a felvételeket...smileysmileysmiley
Szeretném a Merényiről is ezt mondani.Az biztos ha egyszer kitataroztak,még akkor sem megyek a környékére ha látogatnom kell valakit.Inkább küldök neki csomagot,piát ,cigi,nőt,fiut ami kellsmileysmileysmiley

Szerkesztette: csiga1 - 2011.07.19 18:58
Privát üzenet küldése
gitmiki
Házi költőnk

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Elküldve: 2011.07.19 19:38
Szia Csiga barátom!!

Ha tudnád hogy Mesztegnyőn,milyen nagy rétesfesztiválok vannak.Rengeteg finom rétest készittenek a rétesfesztivál alkalmával,he egyszer megkóstolnád mindig emlegetnéd a Mesztegnyői réteseket.De akkor legaláb jó emlékeid lennének e helyről,de most sem a hely a hibás,csak sors semmi más.Ne okold sem a tájat,sem motorod,sem magadat,csak szépen szed össze magadat.Mielőbbi felépülést kivánok neked,és a jövőbeli találkozást.
És csak írj magadról,mert szeretném tudni felépülésed haladását.
csiga1

Felhasználó avatara

Elküldve: 2011.07.19 21:08
Tudod Miki sem Mesztegnyővel sem Marcalival nincs bajom-sőt a szervezel újra bulit, ha ródlival, sárkányepülővel ,lovaskocsival,csattogószárnyú falepkén lovagolva, teleportálással de ott próbálok lenni(ezektől elfelejtettek eltíltani).Csak korház.... annak vakolatát csak az ucáról szeretném látni...bár az röntgen asszisztens......smileysmileysmileysmiley

Szerkesztette: csiga1 - 2011.07.19 21:10
Privát üzenet küldése
gitmiki
Házi költőnk

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Elküldve: 2011.07.20 11:19
Bisztos hogy jövőre is meghívom a társaságot,mert úgy láttam tetszett kicsi hazám a messziföldről érkezett vendégeknek.Külömben is neked csiga barátom jönnöd kel,mert félbemaradt a beszélgetésünk ,avagy éphogy belekeztünk és abbamaradt.De jövőre mindent bepótolunk,már amit lehet bepótolni.
Bano

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Budapest
Regisztrált: 03.01.07
Elküldve: 2011.07.21 20:05
Gratula a megélt túrához Pöttykének!!

abanoe52 30/347-8197 VAGY! 20/215-3117 (utóbbi Vodafone-os) http://banozo.blogspot.hu Privát üzenet küldése
Tuce

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Székesfehérvár
Regisztrált: 03.06.11
Elküldve: 2011.07.22 06:21
Pöttyke!

1 szónak is 100-a vége, nem semmi amit véghez vittél. Neked is meg a fiadnak is, jobbulást kivánok. smiley

Az, aki még sosem követett el hibát, valószínűleg még sosem próbált semmi új dolgot.
Privát üzenet küldése
Nagytalpu

Felhasználó avatara

Elküldve: 2011.07.23 20:30
Felkelteni egy motorostársat hajnali 9 óra 3 perckor?
Szemerkélő esőben találkozni?
Rendesen potyogó esőben motorozni?
Solton megtapasztalni "milyen kicsi is a világ"?
Jó társaságban elfogyasztani az ebédet?
Látni valami újat és szépet?
És még jó néhány élmény - megfizethetetlen!
Minden mást most sikerült kifizetnem smiley

Apus
Tiszteletbeli Elnök

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Miskolc
Regisztrált: 02.11.06
Elküldve: 2011.07.24 08:16
Kedves Nagytalpú Barátom!

Rébuszokban beszélsz, mi honnan tudnánk a kérdéseidre válaszolni. Inkább írd meg, hogy mi történt veled.smiley

Apus
id.czecze.janos 30/5650865      46/434133 http://apus.czecze.hu Privát üzenet küldése
Nagytalpu

Felhasználó avatara

Elküldve: 2011.07.24 18:20
Kedves Apus és ...!

Tegnap felkeltettem Banot, és hamar sikerült megegyeznünk, hogy motorozzunk.
A találkozóig (Dunaharaszti) alig szemerkélt az eső, de amikor indulni készültünk, csendesen rákezdett.
Soltig mentünk, ahol megálltunk pihizni és cigizni.
Ott botlott belénk Karcsi (Retekegér) és családja smiley
Nagy öröm, hogy kicsi a világ smiley
Pihi után Szelidre gurultunk, és meglepetésünkre, Karcsiék is ezt tették smiley smiley
Laza ebéd, kis séta majd ismét búcsúzás.
Banoval még tekeregtünk kicsit a tanyák világában, majd elkerülve a rövidebb utat, átmentünk Dunaújvárosnál a 6-os útra. (nagyon bírom ezeket az új hidakat)
Megint pihi és cigi smiley Itt még segítettünk?? egy hölgynek. Keréknyomás, töltés ellenőrzés és jótanácsok smiley , majd irány Budapest.
Nagyon átázott a cipőm, de élveztem minden percét. Kb. 320 km-t gurultam.

cvendel
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Jászberény
Regisztrált: 25.07.09
Elküldve: 2011.07.28 22:01
Az elmúlt vasárnap délutánján mégsem bírtam megmaradni motorozás nélkül, ezért elkövettem egy kis magányos motorozást. Egy fotót meg is osztok veletek, mert amikor ehhez az útszakaszhoz értem, bizony megálltam néhány percre. Miért? Mert ennyire elképesztően pocsék "szilárd burkolatú" utat talán még nem is láttam.
Sok gondolat átfutott az agyamon, de ezeket nem részletezem.
Az útszakasz Abony és Újszász között a Pest megyei részen van, igaz alsóbbrendű "út ???" - és eléggé forgalmas.

"A világ egy könyv, és aki nem utazik, az csak egyetlen lapját olvassa el."
Szent Ágoston
cvendel hozzácsatolta az alábbi képet:

Szerkesztette: cvendel - 2011.07.28 22:14
cvendel +36-30/205-3453 www.cvendel.hu Privát üzenet küldése
Nagytalpu

Felhasználó avatara

Elküldve: 2011.07.28 23:03
Akkor ez most kalandtúra vagy túlélő gyakorlat volt??smiley smiley

Dobsi
Elnökségi tag

Felhasználó avatara

CsaMoVáK Klubtag

Lakóhely: Fót
Regisztrált: 06.06.07
Elküldve: 2011.08.01 20:26
Sziasztok!

Figyelemmel arra, hogy célszerű Apus látogatását folyamatosan "megoldani" ezért szerdára terveztem egy gurulást Veszprémbe. Amennyiben jó idő van természetesen motorral. (ha mégsem akkor gépkocsival) Talcsi:Szerdán 10.00 óra Érdi TESCO parkoló. (indulási időpont lehet később is)

Haverok, buli, motorozás és nem élünk hiába!
Privát üzenet küldése
Oldal: 28 / 49 << < 25 26 27 28 29 30 31 > >>
Ugrás a fórumra:
Pontos idő
Eseménynaptár
<< 2022 Július >>
Ke Sz Cs Sz Va
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nincs esemény

Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

kymco2
2022.06.27 15:06
Isten Éltesse A Lászlókat!

gitmiki
2022.06.27 14:06
Emberfeletti a hőség,nagyon vigyázzatok magatokra !

gitmiki
2022.06.27 06:17
Szép jó hetet kívánok !

kymco2
2022.06.26 14:40
Mi Is Rendben Hazaértünk! Lajos Mi Is Köszönjük ezt a Hétvégét Neked! Nagyon Jól Éreztük Magunkat A Részt Vevőkkel! Köszönet nekik Is!

Obysteff
2022.06.26 13:52
Sziasztok Szerencsésen hazaértünk. Lajos köszönnet mindenért. Jól éreztük magunkat.

Archívum
Rádió
Válaszd ki a rádiót a listából, és kattints az OK gombra

Copyright © CsaMoVáK